Претенденти на звання “Успішні рівняни”: Олена Хотенко

1 Серпня 2017

Проект “Успішні рівняни”

Організатори проекту розпочали знайомити з тими, кого мешканці Рівного та області вважають гідними носити високе звання “Успішні рівняни”.

Олена Хотенко – Голова ради ГО «Інститут податкових реформ», фахівець з лібералізації податкового законодавства України та захисту прав малого і середнього бізнесу. Відома жителька Рівного, майже 30 років мешкає у нашому місті. Пройшла тернистий шлях від інженера-технолога до знаного столичного експерта.

Про те, що знають всі

Олена Хотенко всім відома своїми вагомими професійними досягненнями в сфері фінансових розслідувань на державній службі. Підготувала законопроекти щодо податкового радника, входить до складу Конституційних рад Комітету Верховної ради України, Міністерства фінансів України та «електронного урядування». Окрім того, разом з Андрієм Куликовим та Громадським радіо виступила ініціатором національної премії «MEDIA etc.» для фахових медійників. Вона активно допомагає розвиватися Рівному, впроваджуючи креативні проекти. Саме завдяки їй щороку у місті на Майдані Незалежності проходить загальновідомий національний фестиваль українських короткометражок «Відкрита ніч».

Про те, що не знає ніхто.

Лише близьким та колегам відомо, що Олена особисто відзначена міжнародною асоціацією Інтерпол нагородними знаками «За мужність і професіоналізм» за участь в успішному розслідуванні міжнародних фінансових афер, які вимірювалися у мільйонах доларів США. Та про небайдуже ставлення Олени до дітей, які позбавлені батьківського піклування. Разом з чоловіком та власним сином вона опікується благодійним проектом на підтримку дітей-сиріт на Рівненщині «Сонечко в долоньках». Окрім фінансової допомоги, Олена особисто на авторських майстер-класах навчає дітей фінансовій грамотності. Є керівником благодійного проекту, завдяки якому було відремонтовано Рівненьский будинок Малютки.

Про те, що скоро буде.

Олена виступила ініціатором інноваційних проектів для розвитку Рівного, і вже досить скоро у нашому місті з’являться нові креативні речі, про які ще ніхто не здогадується.

За матеріалами сайту “РІВНЯНИ“.

Залишити відповідь

свіжі новини


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ngoiprorg/public_html/wp-content/themes/ipr/single-news.php on line 75

Warning: Use of undefined constant desc - assumed 'desc' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ngoiprorg/public_html/wp-content/themes/ipr/single-news.php on line 76

НАШІ ПАРТНЕРИ