Як бути сумлінним платником податків, не нашкодивши власному бізнесу: безкоштовні семінари для аграріїв від експертів ІПР та журналу “АгроPRO”

20 Лютого 2017

Cемінари для аграріїв від експертів ІПР та журналу “АгроPRO”

Майже 1000 представників аграрного сектору з 10 областей України стали слухачами безкоштовних семінарів, які Інститут податкових реформ проводить разом зі своїм партнером журналом “АгроPRO”.

Починаючи з грудня 2016 року, ми намагаємося охопити своєю увагою якомога більше українських аграріїв. Адже добре розуміємо, що останні податкові новації потребують якісного та професійного тлумачення.

У грудні семінари проводилися для платників податків Запорізької, Вінницької та Донецької областей. У січні ми мали можливість поспілкуватися з аграріями Полтавської, Рівненської, Чернігівської, Київської та Львівської областей. У лютому ми вже встигли побувати у Києві, Сумській та Волинській областях. А найближчим часом семінари проходитимуть у Чернівцях (28 лютого) та у Львові (1 березня).

Новації Податкового кодексу можна сприймати як завгодно або не сприймати взагалі. Однак кожен з нас має адаптуватися до нових умов ведення бізнесу та сумлінно дотримуватися діючих законів. Про те, як агропідприємства можуть це зробити без втрат, ми і розповідаємо на своїх семінарах.

Наші експерти роз’яснюють норми Податкового кодексу України відносно застосування спеціального режиму оподаткування ПДВ у сільському господарстві, оподаткування єдиним податком 4 групи спрощеної системи оподаткування та інші питання, що виникають при провадженні діяльності.

Учасники семінару мають можливість розібратися не тільки у новаціях, але й поточних актуальних для аграріїв темах, зокрема, оподаткування ПДФО та військовим збором, перспективи контрольно-перевірочної роботи для агропідприємств, особливості оформлення документів та змін у правилах використання земельних ділянок та багато іншого.

Слідкуйте за графіком проведення семінарів на нашому сайті.

Залишити відповідь

НАШІ ПАРТНЕРИ