Відкрито Комунікаційну платформу, яка сприятиме державно-публічному партнерству в податковій сфері

10 Жовтня 2016

Шостого жовтня розпочала роботу Комунікаційна платформа ІПР “Податкова дерегуляція та спрощення умов ведення бізнесу”.

Учасниками обговорення новацій, які найближчим часом мають бути запроваджені в податкову систему, стали  народні депутати України, керівництво Міністерства фінансів, Державної фіскальної служби, а також міжнародні експерти, представники бізнес-об’єднань та приватні підприємці.

Найбільш актуальні питання, що потребують нагального вирішення, організатори заходу винесли на панельну дискусію, яка проходила у трьох напрямках:

  • реформування митниці через створення моніторингової служби митниці та міжвідомчої координації для декларантів (вдосконалення «єдиного вікна»);
  • дорожня карта реформування системи оподаткування;
  • надання підтримки малому агробізнесу та захист спрощеної системи оподаткування.

Найбільш дискусійною і гострою частиною Комунікаційної платформи стала презентація проекту Закону України «Щодо лібералізації системи адміністрування податків та спрощення умов ведення бізнесу», який вже набув чималого розголосу – схвальних та негативних відгуків.

Інститут податкових реформ оголосив про початок громадського та експертного обговорення свого законопроекту. Отримати вичерпну інформацію про проект Закону України «Щодо лібералізації системи адміністрування податків та спрощення умов ведення бізнесу», а також підтримати його або висловити свої зауваження і пропозиції  можна за допомогою веб-сайту GOLOS.NGOIPR.ORG.UA.

Комунікаційна платформа ІПР “Податкова дерегуляція та спрощення умов ведення бізнесу» має на меті започаткування публічної дискусії серед експертів, підприємців, урядовців та політиків щодо запровадження державно-публічного партнерства через побудову нової системи взаємодії платників податків і контролюючих органів, що ґрунтується на засадах відкритості, прозорості та передбачуваності при збереженні балансу інтересів бізнес-середовища та держави.

Під час Комунікаційної платформи ІПР відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Офісом ефективного регулювання та громадською організацією «Інститут податкових реформ». Злагоджена діяльність в рамках цього документу стане запорукою створення системи ефективного регулювання в Україні та розробки стратегії реформування податкової політики задля забезпечення сталого суспільно-економічного розвитку в Україні».

Залишити відповідь

НАШІ ПАРТНЕРИ