Відбулася презентація проекту «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» у Запоріжжі

30 Травня 2017

Презентація проекту «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» у Запоріжжі

Сьогодні ГО “Інститут податкових реформ” спільно з ГО “Агенція регіональних ініціатив” у Запоріжжі провели прес-брифінг  в рамках проекту “Фінансовий менеджмент для неприбуткових організацій”, який реалізується в рамках підтримки територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб. Він є однією з ініціатив інфраструктурної програми Німецького уряду.

Голова ради ГО “Інститут податкових реформ” Олена Хотенко зазначила, що проект сприятиме організаційній спроможності та фінансовій стійкості громадських організацій, а також зменшенню проблемних ситуацій, які можуть виникати при взаємодії із контролюючими органами.

У спільному брифінгу взяла участь заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Анна Пужай-Череда. Вона побажала успіху започаткованому німецько-українському проекту та підкреслила, що фіскальна служба Запорізької області використовує усі наявні ресурси задля налагодження ефективного діалогу з громадськими об’єднаннями регіону.

Проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Залишити відповідь

НАШІ ПАРТНЕРИ