ГО «Інститут податкових реформ» реалізувала черговий етап проекту «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне»

30 Червня 2017

Серія тренінгів для громадських активістів Харківщини

У м. Харків на базі IDP Business Space експерти провели серію тренінгів для громадських активістів регіону. Учасники здобували не лише теоретичні знання, а й працювали над практичними завданнями: вирахування суми податків (які мала б сплатити НГО за своїх працівників); розробка проекту, спрямованого на реалізацію актуальних суспільних проблем; написання запиту на доступ до публічної інформації та ін.

Всі громадські активісти, які успішно пройшли навчання, отримали сертифікати. Далі робота для представників Харківщини триватиме в режимі вебінарів та комунікаційної платформи.

За словами Голови Ради ГО «Інститут податкових реформ» Олени Хотенко, всі учасники можуть і надалі звертатись до організації за консультаціями. Експерти готові надавати необхідну фахову підтримку.

Нагадаємо,  що проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Залишити відповідь

НАШІ ПАРТНЕРИ