Дніпрянам допоможуть знайти роботу та відкрити бізнес

18 Серпня 2017

Dnipro StartUP Club

Для вирішення проблеми працевлаштування у м. Дніпро запрацює «Dnipro StartUP Club».

Дніпропетровська  область одна з найбільш чисельних областей України. Крім того, це прифронтова зона, яка за період проведення АТО прийняла чи не найбільшу кількість переселенців. Саме тому вона була обрана для реалізації пілотного проекту зі сприяння працевлаштуванню соціально малозахищенних верств населення. Протягом 15-16 серпня задля реалізації ініціативи «Dnipro StartUP Club» громадські організації: «Інститут податкових реформ», «Фундація креативного бізнесу» та «Європейська молодіжна ліга» провели низку заходів.

“На українському ринку праці все ще досить гостро стоїть проблема безробіття. Серед незайнятого населення чималу частину становлять саме вразливі категорії: внутрішньо переміщені особи, випускники вишів, молодь, учасники АТО, жінки. Маючи вищу освіту, можливість та бажання працювати, вони не можуть знайти гідну роботу. На їх шляху зустрічаються різні бар’єри. Наше завдання на сьогодні – допомогти таким людям реалізуватися та знайти улюблену роботу, нехай це робітнича професія, бізнес або ж політика”, – розповіла голова ради Інституту податкових реформ Олена Хотенко.

Для того, щоб акцентувати увагу на проблеми працевлаштування, в приміщенні Дніпро ОДА був проведений «круглий стіл». Домовлено, що «Dnipro StartUP Club» буде проводитися спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією і ДП «Інвестиційно-інноваційний центр». Також долучилися до проекту  КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровський обласний центр зайнятості.

«Це регіон, який активно приймає людей з окупованих територій. Саме тому Інститут податкових реформ, Фундація креативного бізнесу та Європейська молодіжна ліга об’єднали свої зусилля задля впровадження заходів, спрямованих на інформативну і просвітницьку роботу, роблячи акцент на встановленні комунікацій та техніці самопрезентації роботодавцю», – зазначив директор ДП «Інвестиційно-інноваційного центру» Юрій Коломієць.

Також до обговорень долучилися представники інфраструктурних програм для України, що виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Дніпропетровського обласного центру зайнятості та представники громадськості.

«Проект «Dnipro StartUP Club» орієнтований, переважно, на безробітних, переселенців та молодь. Хочемо, щоб вони відкривали власний бізнес, тобто брали б до рук «вудку», а не чекали «рибу» від держави. Ми, у свою чергу, будемо всіляко допомагати у старті підприємництва», – зазначив радник очільника регіону Юрій Богданов.

Проект передбачає проведення тренінгів, лекцій, воркшопів, підтримання  стартапів  у знаходженні власної стратегії і бізнес-моделі, інформування про нові маркетингові інструменти в IT-підприємництві, сприяння в наданні кваліфікованої експертної оцінки для стартап-проектів тощо.

В рамках проекту було проведено «круглий стіл», консультації та спільні зустрічі з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, ДП «Інвестиційно-інноваційний центр», КП «Молодіжний центр Дніпропетровщини», Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровським обласним центром зайнятості. У найближчий час буде напрацьовано «Дорожню карту», яку реалізуватимуть в Дніпропетровській області.

Залишити відповідь

НАШІ ПАРТНЕРИ