Яна Вертеба

Залучений консультант до 01.05.2017

Закінчила Маріупольський державний університет, політолог-міжнародник. Аспірантка Інституту законодавства ВРУ, спеціальність “Конституційне право; муніципальне право”.
Працювала головним державним інспектором управління організації роботи територіального органу ДФС, помічником-консультантом народного депутата України VII скликання.
Випускниця Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2011-2012 р., стажувалася в Комітеті ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Пройшла курс «Законотворча діяльність» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства ВРУ. Тренерка з проведення семінарів на тему “Доступ громадськості до законотворчого процесу та прийняття рішень” Програми сприяння Парламенту ІІ (USAID).
З 2008 року у громадському секторі, зокрема очолювала молодіжну громадську організацію “Ліга політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС”, координаторка молодіжних проектів, 2012-2014 рр. член Правління ГО “Ліга Інтернів” – асоціація випускників Програми стажування у ВРУ та ЦОВВ, член ВМГО “Батьківщина молода”.
Спеціалізується на адвокасі, законотворчому процесі, управлінні та стратегічному розвитку НГО, фандрейзингу та проектному-менеджменті.
E-mail: ipr.verteba@gmail.com

наша команда