Олександра Смірнова

Експерт до 01.02.2018

Займається дослідженням світових та вітчизняних проблем реалізації податкової політики у теоретичному та прикладному аспектах. Експерт з питань адміністрування податків та податкового консультування. Кандидат економічних наук, доцент.

Закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Фінанси», тема магістерської робити «Оптимізація податків законними способами».

Працювала у Печерській податковій інспекції міста Києва у відділі перевірок великих підприємств. З 2008 року викладає на кафедрі податків та оподаткування Університету Державної фіскальної служби України. Співавторка посібників «Податкова система» та «Податкова політика», науково-практичного коментаря до Податкового кодексу України, альтернативних коментарів спеціалізованих бухгалтерських видань.

Автор більше 50 статей у фахових журналах та виданнях з бухгалтерсько-податкової тематики. Член робочих груп з удосконалення податкового законодавства країни, керівник науково-дослідних проектів з податкових питань на замовлення Державної фіскальної служби України. Завідувач відділу дослідження проблем податкової політики Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету Державної фіскальної служби України.

E-mail: ipr.smirnova@gmail.com

наша команда