Інститут податкових реформ став партнером Всеукраїнського “Рейтингу блогерів та трендмейкерів YUСCIE”

17 Січня 2019

Інститут податкових реформ та Асоціація платників податків України стали співорганізаторами та партнерами Всеукраїнського “Рейтингу блогерів та трендмейкерів YUCCIE”.

15 січня 2019 року о 18:00 у приміщенні Молодіжного центру «Квадрат» (вул.Театральна,15) відбулась церемонія нагородження учасників всеукраїнського “Рейтингу блогерів і трендмейкерів YUCCIE” у Вінницькій області.

Вперше у Вінниці було презентовано ТОП-100 інноваційних ком’юніті: блогери, журналісти, громадські активісти, фотографи та телевізійні зірки. Їх читають, лайкають, репостять і намагаються бути на них схожими. Вони першими стрімлять про події, пишуть про новинки, вони формують бренди. Ними можна захоплюватись, або можна не любити, але не відзначити їх активну діяльність неможливо!

Нагородженню передував майже тримісячний відбір акаунтів у Instagram та Facebook, кожен міг запропонувати кандидатуру вінничанина для рейтингу. Автоматично вибірку рейтингових блогерів, котрі мають велику кількість фолловерів, зробити неможливо, оскільки соцмережі це забороняють. Саме тому, вся інформація опрацьовувалась оргкомітетом власноруч.

У підсумку Рейтинг отримав унікальні дані найбільш популярних персоналій регіону. Оскільки претенденти на перемогу дуже різні, то й визначення найкращих проходило у окремих номінаціях:

  • народне голосування;
  • вінницькі блогери та медійники;
  • зіркові персоналії;
  • кращі Instagram-аккаунти вінничан;
  • найактивніші Facebook персоналії.

Оргкомітет Рейтингу наголошує, що проект є виключно громадською ініціативою, рівновіддалений від політики, релігії та комерції. Партнерами рейтингу у Вінницькій області є Молодіжний центр “Квадрат”, медіа корпорація «RIA» та незалежний новинний портал «20 хвилин».

Всеукраїнський “Рейтинг блогерів та трендмейкерів Yuccie” не претендує на абсолютну об’єктивність, але вперше презентує ТОП-100 у кожному обласному центрі України.

YUCCIE (від англ. Yuccie – «young urban creatives» – «молодий, міський, творчий») – це покоління сучасних людей, які цінують не лише свою творчу незалежність, але й престиж й матеріальний успіх. В цьому проекті ми хочемо об’єднати і показати людей, які сьогодні формують тренди.

свіжі новини


Warning: Use of undefined constant date - assumed 'date' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ngoiprorg/public_html/wp-content/themes/ipr/single-news.php on line 75

Warning: Use of undefined constant desc - assumed 'desc' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ngoiprorg/public_html/wp-content/themes/ipr/single-news.php on line 76

НАШІ ПАРТНЕРИ