![](https://ngoipr.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/73482850_3031702136844684_1467151658558423040_n-300x200.jpg)
«Ефект Медіа 2020» у м. Дніпро
29 Листопада 2019
Минулого тижня команда Інституту податкових реформ в рамках Національної премії «Media etc» провела серію сайстер-класів «Ефект Медіа 2020» у м. Дніпро. Розповідали про просування власного культурного продукту; формування корпоративного і особистого брендів; нові медіа, pr та комунікацію керівників з медійниками; розвиток і конкуренцію медіа у 2020 році; функціонування YouTube-каналів: перспективи розширення персонального бренду.
Різноманітне поєднання теоретичних та практичних блоків надало можливість учасникам краще зрозуміти політичну, економічну, освітню та культурну роль, яку медійники відіграють у суспільстві.