Підприємці Запорізької області об’єднуються для захисту спрощеної системи оподаткування

4 Грудня 2015

Малий та середній бізнес (МСБ) Запорізької області під егідою ГО «Інститут податкових реформ» об’єднався у регіональний штаб Коаліції підтримки спрощеної системи оподаткування. Про це повідомили учасники установчого засідання штабу, що відбулося 04 грудня 2015 року.

В контексті спроб податкової реформи в країні, підприємницька спільнота оголосила свою вимогу через Національну платформу МСБ до представників влади: зберегти єдиний податок та накласти мораторій на внесення змін до спрощеної системи оподаткування строком на 3 роки.

Для відстоювання позиції малого бізнесу на всеукраїнському рівні формується відкрита Коаліція, долучитися до якої можуть бізнес-асоціації, організації підтримки підприємництва, профільні дослідницькі центри, засоби масової інформації, підприємці та громадські активісти.

До Запорізького регіонального штабу Коаліції вже увійшли ГО Інститут податкових реформ , Запорізький обласний союз промисловців і підприємців “Потенціал”, Запорізький союз підприємців «Ніка», Запорізька регіональна рада підприємців, ГО «Бізнес-союз «Порада», ГО «Професійна спілка підприємців», ГО «Центр медіацій та екаунтінгу “Точка зору».

ВСТУПИТИ В КОАЛІЦІЮ https://docs.google.com/…/1KSLx6BVWMNi7mEAGXpWPisC…/viewform

ДОЛУЧИТИСЯ ДО КОАЛІЦІЇ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти регіонального штабу: пр-т Леніна 160-162, оф. 6.2 – Інститут податкових реформ, координатор штабу Яна Матієва, (061) 2142118, (067) 612 95 56, (050) 395 95 56

НАШІ ПАРТНЕРИ