Інститут податкових реформ видав практичний посібник для НГО

22 Листопада 2017

Експерти Інституту податкових реформ підготували практичний посібник “Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне”, видання якого здійснено в рамках однойменного проекту в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Всі учасники наших навчань (представники громадських організацій) можуть їх отримати безкоштовно, звернувшись до Інституту податкових реформ.
Презентація видання запланована в ході проведення прес-брифінгу «Перспективи вирішення проблем громадського сектору в Україні за підсумками реалізації спільного проекту GIZ та Інституту податкових реформ», який відбудеться в Українському кризовому медіа-центрі 28 листопада 2017 р.

Довідка:

Проект «Фінансовий менеджмент для НГО: просто про складне» реалізується ГО «Інститут податкових реформ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

НАШІ ПАРТНЕРИ