Інститут податкових реформ відтепер має власний план стратегічного розвитку

11 Травня 2016

Громадська організація «ІПР» протягом шести місяців своєї діяльності вже встигла розробити дорожню карту реформ, реалізація якої допоможе удосконалити податкову систему України. Наразі ми можемо заявити про створення дієвого плану стратегічного розвитку нашої оргаізації, що стане підгрунтям та запорукою ефективної реалізації усіх задумів та проектів.

Завдяки «Програмі розвитку громадянського суспільства» Ініціативного центру сприяння розвитку та активності громадського почину «Єднання» для Інституту було проведено індивідуальний тренінг зі стратегічного планування діяльності та надано консультації щодо формування основного програмного документу.
Нашим тренером став Руслан Краплич, Голова Ради Директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких. За його допомогою на основі стратегічного зрізу та SWOT-аналізу ми визначили візію та місію Інституту, сформулювали короткострокові та довгострокові цілі й завдання, розробили операційний та програмний план роботи до 2020 року.
Як наголосив пан Краплич: «Заходи організаційного розвитку та стратегічний план дозволять Інституту податкових реформ досягнути змін податкового законодавства, що буде сприятливим для малого та середнього бізнесу (МСБ) та відповідатиме стандартам Європейського Союзу.
Зі свого боку Фундація Острозьких забезпечить подальший консалтинговий супровід виконання стратегічного плану Інституту податкових реформ».

НАШІ ПАРТНЕРИ