Експерти ІПР долучилися до робочої зустрічі «Український бізнес клімат: глобальна перспектива» від EBA

29 Січня 2016

Експерти‬ Інституту податкових реформ взяли участь у загальній зустрічі EBA – The European Business Association, Ukraine «Український бізнес клімат: глобальна перспектива»

У 2016 році очікується зростання ВВП на 1%, курс долара на рівні не вище 30 грн, попит на український метал та продукцію хімічної промисловості, а також структурні реформи у банківській сфері, електроенергетиці та інших галузях суспільства – ці прогнози дали спікери на загальній зустрічі Європейської Бізнес Асоціації “Український бізнес клімат: глобальна перспектива”, у якій 21 січня взяли участь експерти Інституту податкових реформ.

Результатом обговорення став загальний висновок: Україна – це держава з великим потенціалом, проте на сьогодні у нас фактично відсутні умови, які б стимулювали розвиток бізнесу та були б привабливими для інвесторів. А тому необхідно продовжувати реформування. Його успіх залежатиме від того, наскільки буде збережено баланс між глибокими змінами та реаліями, у яких знаходиться країна. Нажаль, на думку експертів, темпи проведення реформ у 2015 році скоротилися.

Також було зазначено, що Україна отримала значні преференції – зону вільної торгівлі з країнами ЄС. Це шанс, який потрібно уміло використати, не орієнтуючись на один ринок (країни ЄС, як це було з Росією), а розглядаючи цю можливість крізь призму торгівлі з країнами Африки, Азії та Америки.

 

 

Фото із сайту EBA

НАШІ ПАРТНЕРИ