Актуальні питання оподаткування сільгоспвиробників розглянули під час семінару

2 Лютого 2016

2 лютого 2016 року відбувся ‪‎семінар‬ з питань‪ ‎оподаткування сільськогосподарських підприємств‬ у 2016 році в умовах нововведень, передбачених Податковим кодексом. Він проводився в рамках Меморандуму про співпрацю між Інститутом податкових реформ та Департаментом агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за участю Всеукраинского бухгалтерского клубу “Баланс”.

Учасники семінару – керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств, дізналися про застосування спеціального режиму‪ ‎оподаткування ПДВ‬, право на сплату єдиного податку платниками 4-ї групи та сплати ПДФО‬, ЄСВ‬, земельного податку‬ і‪ ‎орендної плати‬ за землі комунальної та державної власності.

Експерт ‪ІПР‬ Ельвіра Ткачова‬ звернула увагу присутніх на нові норми ПК та наслідки для платників податку, які за ними настають. Вона розповіла про те, що не потрібно робити сьогодні, щоб не мати проблем у майбутньому.

А також наголосила на тому, що кожний небайдужий платник податку має можливість подати ‪‎позов‬ до Вищого адміністративного суду про визнання прийняття Закону‬ №909 протиправним. ГО «Інститут податкових реформ» абсолютно безкоштовно забезпечить юридичну підтримку по підготовці та супроводу такого позову.

НАШІ ПАРТНЕРИ