2

Яна Вертеба

Залучений консультант

Закінчила Маріупольський державний університет, політолог-міжнародник. Аспірантка Інституту законодавства ВРУ, спеціальність “Конституційне право; муніципальне право”.

Працювала головним державним інспектором управління організації роботи територіального органу ДФС, помічником-консультантом народного депутата України VII скликання.

Випускниця Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2011-2012 р., стажувалася в Комітеті ВРУ з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин. Пройшла курс «Законотворча діяльність» в Українській школі законотворчості Інституту законодавства ВРУ. Тренерка з проведення семінарів на тему “Доступ громадськості до законотворчого процесу та прийняття рішень” Програми сприяння Парламенту ІІ (USAID).

З 2008 року у громадському секторі, зокрема очолювала молодіжну громадську організацію “Ліга політологів-міжнародників “ДИПКОРПУС”, координаторка молодіжних проектів, 2012-2014 рр. член Правління ГО “Ліга Інтернів” – асоціація випускників Програми стажування у ВРУ та ЦОВВ, член ВМГО “Батьківщина молода”.

Спеціалізується на адвокасі, законотворчому процесі, управлінні та стратегічному розвитку НГО, фандрейзингу та проектному-менеджменті.

E-mail: ipr.verteba@gmail.com