Проведено круглий стіл з обговорення концепції побудови системи впровадження та адміністрування спеціальних зборів на розвиток певних галузей агросектору

27 Квітня 2017

Інститут податкових реформ,
Український кризовий медіа-центр

26 квітня 2017 року в рамках проекту впровадження спеціальних зборів для розвитку галузей агросектору було проведено круглий стіл в Українському кризовому медіа-центрі, на якому було обговорено концепцію побудови системи впровадження та адміністрування спеціальних зборів на розвиток певних галузей агросектору.

Пряма трансляція здійснювалася Українським кризовим медіа-центром.

Участь в дискусії взяли: Олена Хотенко (голова Ради ГО “Інститут податкових реформ”), Ельвіра Ткачова (головний редактор журналу “АгроPRO”), В’ячеслав Ішутін (виконавчий директор Громадської спілки «Всеукраїнська асоціація грибовиробників»), Дмитро Крошка (голова Асоціації “Укрсадпром”), Мар’ян Троцький (голова Громадської спілки «Вівчарство та козівництво України», Віталій Саблук (Всеукраїнська Асоціація cільских та селищних рад) та ін. За результатами заходу учасники дійшли до висновку, що питання впровадження спеціальних зборів є вкрай важливим, однак досить болісним для агросектору. Саме тому ГО «ІПР» вирішило продовжити свою роботу над розробкою законопроекту. Нагадаємо, що відповідно до зазначеної пропозиції є необхідність у внесенні змін до чотирьох нормативно-правових актів (Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України та Закону України «Про громадські об’єднання»).

Для подальшого продовження роботи над розробкою законопроекту просимо усіх зацікавлених надіслати свої концепції, пропозиції або побажання на електронну адресу ngo.ipr@gmail.com.

Залишити відповідь

свіжі новини