782ee48a6d

Тренінг «Підтримка експорту для МСБ: стратегія та планування»

19 Червня 2017 - 21 Червня 2017

Центр підтримки бізнесу м. Київ

Центр підтримки бізнесу м. Київ запрошує власників/керівників малого чи середнього бізнесу, що планують розпочати експортувати, на тренінг «Підтримка експорту для МСБ: стратегія та планування для підприємств, що починають експортувати», який відбудеться 19-21 червня у м. Київ (Київська торгово-промислова палата, вул. Б. Хмельницького, 55).

Протягом курсу ви переосмислите вашу мотивацію і стратегію виходу на експортні ринки, і зможете почати подорож, розуміючи і діючи базуючись на важливості адекватного дослідження ринку; вивчите різні маршрути на ринок; зосередитесь на ціннісній пропозиції; як ви будете конкурувати на експортних ринках в умовах швидко мінливих міжнародних ринків; і нарешті, підготуєте ваш бізнес до початку експортування з практичної точки зору – розробите Стратегію зростання експорту та План дій.

Курс також включає в себе 90-хвилин персональних менторингових сесій, щоб допомогти вам і вашій команді з реалізацією ваших стратегій і планів дій зростання експорту.

Тренінг проводитиме Roddy Feely, директор ірландської міжнародної консалтингової компанії Strategy Crowd, яка працює з МСБ та стартапами для розширення їх міжнародних продажів та побудови експортних стратегій розвитку. Roddy Feely є багатопрофільним експертом з досвідом роботи в промисловості 24 роки, який займав керівні посади в галузі продажів і маркетингу, операцій, загального керівництва і стратегії розвитку. Він працював як для великих транснаціональних корпорацій, так і для МСБ в галузях FMCG, предметів розкоші, харчової промисловості та сільського господарства. Roddy працює в якості бізнес-консультанта і тренера для Enterprise Ireland (держагентства Ірландії, що надає допомогу ірландським компаніям рости на експортних ринках).

Детальніше про курс та тренера читайте в анонсі.

Завдяки підтримці наших донорів ви сплачуєте лише частину вартості тренінгу. Пільгова вартість триденного тренінгу «Підтримка експорту для МСБ: стратегія та планування для підприємств, що починають експортувати» у Києві складає 4260 грн. У вартість тренінгу входять роздаткові навчальні матеріали, легкі сніданки, кава-паузи та обіди, а також 90 хвилин персональних консультацій/менторингових сесій впродовж 2х місяців після тренінгу. Кількість місць обмежена, буде проводитись відбір учасників.

Для того, щоб зареєструватись на тренінг, необхідно до 02 червня включно заповнити онлайн-заявку –Відібраним учасникам тренінгу буде надіслане запрошення електронною поштою.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту feofanova@kiev-chamber.org.ua або телефонуйте за номером 044-235-82-96.


найближчі події

5 Жовтня 2017

Київський міжнародний економічний форум

5–6 жовтня 2017 року в столиці відбудеться четвертий Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — один із наймасштабніших бізнес-заходів року в Україні. Форум уже четвертий рік поспіль збере разом у Києві економістів зі світовим ім’ям, іноземних і вітчизняних лідерів думки, бізнесменів, державних діячів, представників провідних міжнародних компаній та інвестиційних фондів, політиків і дипломатів для обговорення питань, […]